Українців серед постраждалих від землетрусу в Італії немає - МЗС
- Подробиці
- Опубліковано 22.08.2017 16:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1421
Міністерство закордонних справ України повідомило на своїй сторінці Twitter, що, за попередньою інформацією, українців немає серед загиблих і постраждалих внаслідок землетрусу в Італії. Як інформує департамент консульської служби МЗС, такі дані навів консул України в Неаполі.
Як вже повідомлялося, внаслідок землетрусу магнітудою 4,0, що стався на острові Іскія біля Неаполя, за уточненою інформацією загинули щонайменше двоє людей (до цього йшлося про загибель однієї жінки - ред.), кілька десятків були травмовані.
Італійські рятувальники передають, що намагаються звільнити двох братів віком 7 і 11 років, які застрягли під завалами після землетрусу, інформує Радіо Свобода.
Фото twitter.com
Також з цієї категорії...

МВФ Украине: нет доклада -...
1 февр. 2016 г.

Польща втрачає українських працівників через...
20 нояб. 2018 г.

Росію, як члена, залишили у...
18 мая 2019 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі