Голландський суд заморозив активи Ґазпрому, світ із зацікавленням слідкує за цим судовим спором
- Подробиці
- Опубліковано 08.06.2018 10:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1419
Український Нафтогаз повідомив, що голландський суд заморозив частину активів Ґазпрому, аби отримати кошти на виплату Україні присудженої Стокгольмським арбітражним судом суми в розмірі 2,56 млрд американських доларів. «Росіяни позбуватимуться своєї інфраструктури в інших країнах через страх, що їх конфіскують судові виконавці», - сказав Пьотр Наїмський, повноважний представник уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури, чиї слова у четвер наводить «Gazeta Polska Codziennie», повідомляє Польське радіо.
«Нафтогаз застосує усі доступні законні засоби та інструменти, щоб домогтися виконання рішення і отримати від Ґазпрому присуджену суму. На жаль, російська компанія діє недобросовісно, не виконуючи як рішення арбітражу, так і накази європейських судів інших юрисдикцій», - заявив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.
Ґазпром, натомість, в оприлюдненій з цього приводу заяві наголосив, що не отримав офіційного повідомлення про замороження своїх активів у Голландії. Російський концерн визнав, що йому відомо про дії Нафтогазу щодо отримання боргу і анонсував власний коментар даної справи після ознайомлення з відповідними документами.
Міністр Пьотр Наїмський сказав Польському пресовому агентству, що Польща із зацікавленням слідкує за судовим спором між Ґазпромом і Нафтогазом: «Ми слідкуємо, чи – та яким чином – росіян можна буде змусити заплатити 2,5 млрд доларів. Це перевірка на надійність не лише Ґазпрому, але й усієї російської федерації у сфері міжнародних економічних відносин», - підкреслив він.
Фото Facebook/Нафтогаз України – Naftogaz
Також з цієї категорії...

ЄС повинен піти далі для...
24 мая 2012 г.

Freedom House: проведення Євро-2012 на...
13 июн. 2012 г.

В Україні, на Львівщині, вшанували...
24 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Збито та подавлено 121 ворожий...
5 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
6 сент. 2025 г.

960 кацапів подохло минулої доби...
6 сент. 2025 г.
Останні новини
06.09.2025 10:40
Збито та подавлено 68 ворожих БпЛА06.09.2025 10:29
960 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.09.2025 12:26
Збито та подавлено 121 ворожий БпЛА05.09.2025 12:09
810 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі