Президент Вроцлава і мер Львова долучилися до вимог звільнити Олега Сенцова
- Подробиці
- Опубліковано 02.07.2018 11:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1613
Президент Вроцлава Рафал Дуткевич та міський голова Львова Андрій Садовий у неділю закликали звільнити українського режисера Олега Сенцова та інших політичних в’язнів, яких росія перетримує в своїх виправних колоніях, повідомляє Польське радіо.
Рафал Дуткевич, який у Львові взяв участь у церемонії вшанування 77-ї річниці вбивства польських професорів львівських університетів, котрі в 1941 році загинули від рук нацистів, сказав, що коли «світ з радістю дивиться чемпіонат світу з футболу, в російських в’язницях є багато невинних людей, які борються за свободу та незалежність України».
«Краще словом, ніж рушницею. Ми хочемо, щоб Олег Сенцов був звільнений, і не тільки він, бо в’язнів сумління є ще багато. Ми хочемо, щоб ситуація в Україні була внормованою; щоб Україна була вільною та незалежною країною у своїй територіальній формі, про яку вже давно вирішено», – сказав Рафал Дуткевич.
У свою чергу, мер Львова Андрій Садовий заявив, що заклик до звільнення в’язнів сумління спрямований до всіх людей, які розуміють, що таке свобода. «Ми хочемо, щоб люди спільно тиснули на владу росії, щоб вона звільнила Сенцова та всіх наших громадян, які перебувають у в'язниці», – сказав Садовий.
Дуткевич і Садовий одягли футболки з фотографією Сенцова та написом «#freeSenstsov».
У російських арештах та в'язницях перебуває приблизно 70 українців, засуджених, зокрема, за тероризм і шпигунство. Український режисер Олег Сенцов, якого росіяни заарештували після загарбання українського Криму, з 14 травня продовжує голодний протест. Сенцов вимагає звільнення усіх українських політв’язнів, яких перетримує росія.
Рафал Дуткевич (л) та Андрій Садовий. Фото PAP
Також з цієї категорії...

Україна сподівається на підтримку міжнародної...
9 апр. 2013 г.

Україна видасть Польщі грузина, якого...
4 июн. 2019 г.

В ЄС готують продовження санкцій...
5 дек. 2019 г.
Набираючі популярність...

В Генпрокуратуре предлагают ограничить неприкосновенность...
23 февр. 2009 г.

Украинская элита – сборище воров...
8 апр. 2009 г.

Не по Сеньке шапка
3 мар. 2012 г.
Останні новини
02.06.2025 09:18
Знешкоджено 52 засоби повітряного нападу02.06.2025 09:08
1140 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.06.2025 08:50
1230 москалів подохло минулої доби на українській землі31.05.2025 18:49
Фукс, Хомутиннік та Жеваго: провал чергової брудної комбінаціїПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 30 травня обговорили наступні теми:
Коментарі