Польська газета «DGP» роз’яснює, чому угорці ускладнюють Україні інтеграцію до НАТО і ЄС
- Подробиці
- Опубліковано 04.11.2018 12:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2280
«Dziennik Gazeta Prawna» описує угорсько-український спір і роз’яснює, що відбувається на лінії Будапешт-Київ та чому угорці ускладнюють Україні інтеграцію до НАТО і ЄС. Видання наголошує, що ніхто, звичайно, не ставить знак рівності між діями Москви і Будапешта, але звертає увагу на схожість певних процесів, повідомляє Польське радіо.
Польська дипломатія, принаймні офіційно, проблеми не вбачає. У нещодавньому інтерв’ю газеті «Dziennik Gazeta Prawna» міністр закордонних справ Яцек Чапутович не пояснив, як Варшава сприймає агресивну політику Угорщини щодо України.
Хоч трапляються випадки, які логічно пояснити важко, – вказує видання, і наводить один із прикладів, коли призначений для побудови польсько-угорських взаємин Інститут польсько-угорської дружби і співробітництва опублікував на своєму сайті антиукраїнський пропагандистський текст проурядового угорського тижневика «Figyelo», який прямо вдаряв в Україну. Це, можливо, не викликало б аж такого здивування, якби не те, що Інститут безпосередньо підлягає прем’єр-міністрові Польщі. Справа суттєва, бо одним із найбільших прихильників України в ЄС і НАТО є саме Польща. Після того, як справа була оприлюднена, текст зі сторінки Інституту зник, – вказує «Dziennik Gazeta Prawna».
Видання наголошує, що існують два сценарії розвитку подій. Один мало реальний – у якому Угорщина незабаром укладе з Україною якесь порозуміння. Другий – імовірніший, де Будапешт зробить ставку на подальшу побудову іміджу уряду, який «за всіляку ціну» дбає про свою меншість і веде тверду гру з іншими державами.
Фото pixabay.com
Також з цієї категорії...

Канцлер Германии призвала ЕС и...
17 нояб. 2014 г.

Між Україною та Польщею з'являться...
25 нояб. 2017 г.

Очільник польського дипломатичного відомства закликає...
29 янв. 2019 г.
Набираючі популярність...

Чому затримали двох польських арбітрів...
6 авг. 2024 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.
Останні новини
07.10.2025 12:01
Збито та подавлено 88 ворожих БпЛА07.10.2025 11:54
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі