Анджей Дуда заявив, що українці не створюють у Польщі небезпеку
- Подробиці
- Опубліковано 10.11.2018 09:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1329

«Нині немає жодних ознак небезпеки у зв’язку з біженцями у Польщі; якщо виявиться, що є якісь небезпечні симптоми, я першим підтримаю негайне втручання спеціальних служб», – сказав президент Польщі Анджей Дуда у четвер, 8 листопада, в ефірі Радіо Марія, передає Польське радіо.
Очільник польської держави відповів на запитання слухачів про те, чи бачить він загрозу для Польщі, пов’язану із «потоком біженців».
Анджей Дуда наголосив, що, як йому відомо, здебільшого українці перебувають і працюють у Польщі легально. «І я не зауважив, аби вони кривдили або шкодили полякам», – зазначив він.
Президент додав, що іншим питанням є міграційна політика польського уряду, у якій, як він зазначив, «головним елементом є непогодження з примусовим переселенням до Польщі будь-яких осіб – емігрантів або біженців».
«Ми проти того, аби людей примусово привозили і у зв’язку з цим примусово утримували у нашій країні», – підкреслив президент Польщі. Крім того, Дуда не бачить загрози для релігійної або національної зміни у Польщі у зв’язку з потоком іммігрантів.
Президент Польщі зауважив, що хоча більшість з тих, хто приїжджає до Польщі – це українці, які є православними, польське суспільство налічує 38 млн громадян. «За підрахунками, у нас є приблизно 1 млн іммігрантів з України, котрі не створюють у нашій країні, як мені відомо, жодних небезпечних організацій, не створюють терористичної небезпеки, чого боїмося найбільше. Вони часто працюють дуже важко та виконують роботу, яку поляки не хочуть виконувати», – сказав Анджей Дуда.
Президент також запевнив, що «безпеку держави захищають», зокрема, спецслужби.
Фото KPRP
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.11.2025 22:03
ЗеМіндіч, або Як відрізати голову, що згнила?12.11.2025 09:39
Збито та подавлено 90 ворожих БпЛА12.11.2025 09:33
1000 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі10.11.2025 13:54
Збито та подавлено 52 цілі противника10.11.2025 13:34
1090 кацапів подохло минулої доби на українській земліПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі