Польща не впустила російський вітрильник у свої територіальні води через студентів з анексованого Криму на борту
- Подробиці
- Опубліковано 13.04.2019 19:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1288
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив подяку за рішення Польщі, яка заборонила російському навчальному вітрильникові «Сєдов» заходити в польські територіальні води. Рішення про заборону прийняв прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький. Приводом була присутність на борту вітрильника «Сєдов» понад 70-ти студентів Керченського державного морського технологічного університету, передає Польське радіо.
Як повідомило МЗС у Варшаві, допуск цього вітрильника в польські територіальні води суперечив би політиці поваги до територіальної цілісності України і невизнання анексії Криму. Польща також висловила очікування, що росія відновить свободу судноплавства в Керченській протоці, поверне кораблі та звільнить українських моряків, яких вона захопила під час інциденту в листопаді 2018 року.
Очільник МЗС України Павло Клімкін розмістив слова подяки на веб-сторінці. Звертаючись до польського прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького, висловив вдячність за його рішення. Український міністр підкреслив, що Польща разом з Естонією стали на захист міжнародного права. Як додав Павло Клімкін, Крим – це Україна, а росія повинна нести відповідальність за незаконні дії.
Фото creativecommons.org
Також з цієї категорії...

Євродепутат погрожує режиму Януковича введенням...
15 июн. 2012 г.

Посол ЄС в Україні зустрівся...
11 авг. 2012 г.

ЄП заперечує будь-які компроміси зближення...
28 мая 2013 г.
Набираючі популярність...

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Юлія Тимошенко: Кожен несе відповідальність...
21 авг. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.
Останні новини
30.06.2025 12:52
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА30.06.2025 12:44
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі