Заступник глави МЗС Польщі сподівається, що Зеленський незабаром приїде до країни
- Подробиці
- Опубліковано 24.04.2019 21:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1616
Заступник міністра закордонних справ Польщі Шимон Шинковський вель Сенк висловив сподівання, що новообраний президент України Володимир Зеленський незабаром приїде до Польщі, щоб поговорити про відносини між нашими країнами. Ці відносини складні, але вони важливі для Польщі та майбутнього Європи, - сказав представник польської дипломатії, передає Польське радіо.
У вівторковій розмові з телеканалом TVP Info заступник глави МЗС Польщі наголосив, що він із «надією приймає новий вибір українського народу». Водночас дипломат висловив радість, що вибори відбулися «без перешкод і без побоювань щодо їх прозорості».
За словами Шимона Шинковського вель Сенка, перемога Володимира Зеленського - це «голос заклику до змін, реформ, щоб Україна звільнилася від усіх цих явищ, які, на думку багатьох українців, сьогодні впливають на неї». Дипломат, серед інших, назвав корупцію та економічні проблеми. «Реформи розпочав президент Порошенко, сподіваюся, що їх буде продовжено новим президентом», - наголосив Шинковський вель Сенк.
Представник МЗС країни додав, що Польща буде чекати курсу, який новий президент призначить у різних сферах. «Це очікування сповнене надії, і я думаю, що ми повинні дати новому президентові шанс підготувати цей новий курс», - сказав він.
Що стосується відносин між Україною та Польщею, Шимон Шинковський вель Сенк сказав, що він є «поміркованим оптимістом». Він також висловив сподівання, що Зеленський незабаром скористається запрошенням президента Анджея Дуди і відвідає Польщу для розмови про відносини між нашими країнами. «Вони складні, але вони важливі для Польщі та майбутнього Європи», - сказав польський дипломат.
Фото youtube.com
Також з цієї категорії...

У Євросуді можуть прийняти рішення,...
27 июл. 2012 г.

Лідери ЄС відмовилися зустрічатися з...
10 окт. 2014 г.

В сентябре Италия ратифицирует ассоциацию...
3 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Фронт майже не рухається, і...
6 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
9 июл. 2025 г.
Останні новини
09.07.2025 10:00
1050 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.07.2025 10:23
Знешкоджено 34 ворожих БпЛА08.07.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі07.07.2025 09:06
1100 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добреПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі