​Gazeta Polska Codziennie пише про можливі політичні рішення під час саміту у нормандському форматі щодо України

Українська влада під час саміту у нормандському форматі вимагатиме виходу російських сил з Донбасу. Тим часом, українська опозиція у Києві апелює до влади, аби вона не йшла на жодні поступки, які можуть поставити під загрозу суверенність держави, повідомляє Польське радіо, цитуючи Gazeta Polska Codziennie.


Під час зустрічі глав України, росії, Франції та Німеччини, яка відбудеться 9 грудня у Парижі, йтиметься про вирішення ситуації на Донбасі, - читаємо на шпальтах видання «Gazeta Polska Codziennie». «москва, незважаючи на те, що п’ять років тому почала війну на сході України, анексувала Крим і далі підтримує проросійських сепаратистів на Донбасі, вдає, що жодним чином до цього не причетна і що це внутрішня проблема Києва», - інформує газета.

Попри санкції з боку ЄС та США, нічого не віщує про те, що кремль якимось чином старається вирішити цю ситуацію. За останній час відбувся лише обмін в’язнями.

Як зазначає газета, глава української дипломатії Вадим Пристайко на своїй сторінці писав, що під час зустрічі 9 грудня Україна вимагатиме «RUxit», тобто виходу російських сил з Донбасу. Однак такі декларації викликають тривогу в української опозиції. Вона побоюється, що таким чином українська влада може піти на значні поступки росії.

Фото pxhere.comКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.