У Польщі організатори Святвечорів для самотніх запрошують і біженців з України
- Подробиці
- Опубліковано 24.12.2022 16:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2320
У тридцяти польських містах 24 грудня організують Святвечори для самотніх і тих, хто в потребі. Загалом організатори сподіваються на прибуття кількох тисяч людей. Цю подію традиційно вже кільканадцять років проводить фонд Вільне місце, повідомляє Польське радіо.
Його голова фонду Міколай Риковський наголосив, що у фонді пам’ятають і про біженців з України. Зокрема, у Варшаві для них запропонували окремий транспорт, щоб вони могли прибути на святкування.
«Також цих осіб сердечно запрошуємо на наш Святвечір, адже для них це дуже важкі свята через розлучення із сім’єю, а іноді дуже важкі пережиття. Ми зорганізували автобуси, які привозитимуть цих осіб із центру в Надажині, де проживає понад тисяча осіб. Вони заявили про бажання прибути. Усім, хто потребує нашої допомоги, стараємося допомогти, щоб вони прибули і пережили з нами чудовий Святвечір, і повернулися до свого житла», - розповів Міколай Риковський.
Досі Святвечір для самотніх у Варшаві відбувався нестаціонарно. У попередніх двох його мобільних випусках брало участь 6-8 тисяч осіб. А цього разу подію підготували для однієї-півтори тисячі осіб, а якщо прибуде більше охочих, усім вистачить місця, - заявив Міколай Риковський.
Фото РАР
Також з цієї категорії...

Євгенія Тимошенко розповіла у Люксембурзі,...
3 авг. 2012 г.

Кокс и Квасьневский передали Януковичу...
5 окт. 2013 г.

У Польщі українцям унеможливили поїздки...
11 авг. 2017 г.
Набираючі популярність...

Кидалово - как политическое мошенничество
11 апр. 2012 г.

Днепропетровск: судный день для власти
27 апр. 2012 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі