​Польща та Україна підписали Меморандум про співпрацю і відбудову України

У Канцелярії прем’єр-міністра Польщі завершилася двостороння зустріч прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького та президента України Володимира Зеленського разом із делегаціями обох країн. Під час зустрічі обговорили можливості подальшої підтримки України в боротьбі за свободу та безпеку Європи, а також питання відновлення наслідків від війни та залучення польських компаній у цю сферу.

Про це йдеться у повідомленні канцелярії у твіттері, передає Польське радіо.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю у відбудові України та угоду про співпрацю у спільному виробництві 125-мм танкових боєприпасів.

Згідно з графіком візиту українського президента має відбутися польсько-український форум економічного співробітництва за участю президентів Дуди та Зеленського.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.