Через нічну атаки російського безпілотника на Ізмаїл Румунія закрила кілька пунктів пропуску на кордоні з Україною
- Подробиці
- Опубліковано 26.09.2023 15:07
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3497

Після чергової нічної ракетної атаки росії на український порт Ізмаїл на Дунаї, Румунія закрила кілька пунктів пропуску на кордоні з Україною. Цього разу, ймовірно, жодна російська ракета не впала на румунську територію, повідомляє Польське радіо.
Це вже вкотре, коли рух на прикордонних переходах з Україною поблизу порту Ізмаїл зупиняється з міркувань безпеки. Рух автомобілів, особливо вантажівок, було перенесено на прикордонний перехід у Галац. Ймовірно, найдовше перерва в обслуговуванні подорожуючих триватиме в Ісакчі, де розташована поромна переправа між двома країнами. Обидва пороми, що обслуговують цей маршрут, стоять на румунській стороні. Румунська влада прийняла рішення закрити переправи після нічної атаки російського безпілотника на український порт в дунайському місті Ізмаїл.
Поблизу румунського порту Ісакча було зафіксовано нічну атаку, яку цього разу було добре видно і чути з румунської сторони. За повідомленнями працівників порту, у цьому румунському місті один з безпілотників пролетів на відстані 30-40 метрів від румунського порома. Росіяни знищили багато обладнання портової інфраструктури, а також кілька складів і транспортних засобів, що обслуговували український порт в Ізмаїлі.
Фото pxhere.com
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.01.2026 10:05
Збито та подавлено 167 ворожих БпЛА18.01.2026 09:25
830 москалів подохло минулої доб на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 18 січня обговорили наступні теми:


Коментарі