На Підкарпатті польські перевізники заблокували пункт пропуску в Медиці - серед іншого, вимагають розв'язати проблеми з українською системою електронної черги
- Подробиці
- Опубліковано 23.11.2023 14:25
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4981

Польські перевізники оголосили у четвер, 23 листопада, про блокування прикордонного переходу в Медиці на Підкарпатті. Перевізники посилюють свій протест, їх підтримали фермери на цій ділянці кордону. Також перед польсько-українським автомобільним переходом у Гребенному стоїть 48-кілометрова черга з вантажівок, повідомляє Польське радіо.
Віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін заявив, що в четвер у Польщі на стоянці неподалік пункту пропуску «Корчова-Краківець», де відбувається страйк польських перевізників, помер український водій. Це вже другий летальний випадок з початку блокади.
У четвер, 23 листопада, триває вже 18-й день протесту польських перевізників. Протестувальники заблокували прикордонні переходи в Дорогуську та Гребенному в Люблінському воєводстві та в Корчовій у Підкарпатському воєводстві. Вони вимагають, серед іншого, заборонити реєстрацію транспортних компаній з іноземним капіталом у Польщі та розв'язати проблеми з українською системою електронної черги.
Фото РАР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.01.2026 11:18
Збито та подавлено 126 ворожих БпЛА19.01.2026 11:12
1020 кацапів подохло минулої доби на український землі18.01.2026 10:05
Збито та подавлено 167 ворожих БпЛА18.01.2026 09:25
830 москалів подохло минулої доб на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 18 січня обговорили наступні теми:


Коментарі