У Менські колонії Юрій Луценко зустрівся з представниками Європарламенту

mensk koloniya

 
Державна пенітенціарна служба України інформує, що з метою зустрічі із засудженим Юрієм Луценко сьогодні, 4 лютого, Менську виправну колонію (№91) відвідали екс-Президент Європейського Парламенту пан П. Кокс, радник Президента Європейського Парламенту пан А. Пранцкевічус та колишній Президент Республіки Польща пан А. Кваснєвський. Членам прибувшої делегації було надано дозвіл на таку зустріч.


Спілкування представників Європарламенту із засудженим відбувалось протягом біля 1,5 години, в кімнаті для короткострокових побачень.

За результатами зустрічі представники Європарламенту висловили вдячність керівництву установи за надану можливість поспілкуватися з Юрієм Луценко. Будь-яких претензій, скарг чи зауважень від візитерів на адресу керівництва установи не надходило, зазначають у прес-службі Державної пенітенціарної служби України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.