​Представники польського уряду у Берліні та Парижі говоритимуть про спільну оборонну політику та допомогу Україні


Спочатку Париж, потім Берлін. Прем'єр-міністр Дональд Туск сьогодні розпочинає чергову офіційну закордонну поїздку. Вранці він спілкуватиметься з президентом Франції Еммануелем Макроном, а вдень – з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, повідомляє Польське радіо.

Прем’єр-міністр заявив учора, що Європа повинна створити спільну оборонну політику:

«Нам потрібно розбудити європейських політиків і суспільства до спільної, інтенсивної оборонної політики, що розуміється як спільні інвестиції. Європейські гроші також мають піти на оборону. Ми як країна, що межує із росією, маємо зробити надзвичайні зусилля, але це мають бути спільні зусилля».

Паралельно з переговорами прем'єр-міністра в Парижі відбудеться зустріч міністрів закордонних справ Польщі, Німеччини та Франції. Очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський уже відвідав Берлін минулого місяця, де спілкувався зі своєю колегою Анналеною Бербок. Радослав Сікорський сказав, що це крок до відбудови взаємних відносин:

«Ми дбаємо про конструктивну співпрацю, як члени однієї європейської сім’ї та союзники в Північноатлантичному альянсі. Це не означає, що ми домовимося про все, між сусідами завжди є якісь розбіжності в інтересах. У нас є сфери, де пошук спільного знаменника вимагає більших зусиль», – сказав міністр Сікорський.

Домінуватимуть у розмовах оборонна співпраця та подальша підтримка України, а також активізація Веймарського трикутника, тобто формату співпраці між Польщею, Німеччиною та Францією.

Дональд Туск. Фото РАРКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.