​Спільний навчальний центр НATO - Україна буде! Польща пропонувала створити його ще два роки поспіль

Перед від’їздом до США Анджей Дуда нагадав, що Польща пропонувала створити Центр на саміті в Мадриді два роки тому:


«Цей центр буде в Бидгощі, де сьогодні знаходиться наш CDiS, Центр підготовки Збройних сил. Саме тут буде побудований цей об’єкт, він уже досить суттєво побудований. Рішення, яке Північноатлантичний альянс ухвалить протягом найближчих трьох днів, буде лише рішенням, яке формально підтвердить, так би мовити, процес створення центру. Звичайно, він буде дуже дієвим», - цитує президента Польське радіо.

Польські політики наголошують, що Варшава у Вашингтоні зазвучить голосно, оскільки Польща є лідером витрат на оборону в усьому Альянсі. Згідно з останніми оцінками НАТО, цього року Польща витратить на свою армію 4,12% ВВП.

Анджей Дуда. Фото РАРКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.