Кличко хоче запитати у гаранта – чому в парламентарі порушують Конституцію?
- Подробиці
- Опубліковано 22.02.2013 10:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2046
Лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко хотів би почути позицію Президента щодо систематичних порушень депутатами норм законодавства,зокрема, неособистого голосування. Про це Кличко заявив журналістам у Верховній Раді, говорячи про те, яке б запитання поставив главі держави, якби мав таку можливість.
"У мене дуже просте запитання: Як гарант Конституції ставиться до систематичних порушень Конституції в стінах парламенту?",- сказав лідер фракції "УДАР".
Віталій Кличко зауважив, що фракція "УДАР" майже три тижні блокує президію парламенту, вимагаючи забезпечення персонального голосування, а президент досі не відреагував на події у Верховній Раді і не висловився щодо ігнорування провладними депутатами законів і Конституції України, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
Також з цієї категорії...

Комуністи не мають права брати...
8 дек. 2012 г.

Голова ВР і голова регламентного...
5 мар. 2013 г.

У ВР не хочуть розглядати...
7 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
7 окт. 2025 г.

1020 москалів подохло минулої доби...
7 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 88 ворожих...
7 окт. 2025 г.
Останні новини
07.10.2025 12:01
Збито та подавлено 88 ворожих БпЛА07.10.2025 11:54
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі