Народ вимагає справедливості

15knopkodavi

 
Як влада не крутиться, як карась на пательні, але нічогісінько з українським народом зробити не може. Після Революції Гідності народ вже не бажає повертатись у якість рабів, що лишень спостерігають за тим, чим їх нагородить пан.


А от представники влади чомусь впевнені, що лишень стають депутатами, то автоматично перетворюються на панів, яким байдуже до народу та його проблем. А люди бажають цих панів спустити на грішну землю і таки їм втовкмачити, що вони – не пани, а лише найманці, що повинні виконувати волю народу.

Тож і не дивно, що на сайті електронних петицій петиція за впровадження електронної системи голосування з відбитком пальців в Верховній Раді вже набрала майже 29 тисяч підписів. І це за умови, що до кінця збору підписів залишилося75 днів.

Можливо, хоча б у такий спосіб українці відіб’ють у депутатів бажання голосувати чужими картками і відповідально ставитись до обов’язків народного депутата.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.