Рибак освятив знищення парламентаризму
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2013 07:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2259
Те, що голова Верховної Ради підписав кілька з нібито ухвалених на виїзному засіданні провладних депутатів документів, свідчить про повне нехтування Конституцією, законами та, власне, здоровим глуздом, - заявляють в партії «УДАР».
«Партія регіонів із своїми вірними соратниками комуністами продемонстрували, що заради того, аби поділити гроші з Держбюджету, протягнути корупційні закони, вони готові голосувати за них будь де. 4 квітня зачинилися в залі на Банковій. Могли ще корабель найняти і піти по Дніпру, щоб опозиція і журналісти не намагалися увірватися, або на «Хюндаї» проїхатися, - зазначив заступник голови “УДАРу” Віталій Ковальчук. - Підписавши ухвалені з порушенням закону і регламенту документи, Володимир Рибак узяв на себе повну відповідальність за знищення парламентаризму і поглиблення політичної кризи”, - підкреслив Ковальчук.
В «УДАРі» зазначають, що на минулому тижні Віталій Кличко звернувся до голови Верховної Ради та Президента з вимогою не підписувати нелегітимні «закони», нібито ухвалені за межами парламенту.
Лідер «УДАРу» наголосив, що легітимізація виїзного засідання і підписання ухвалених на ньому документів та виконання цих «законів» має тлумачитися як протиправні дії, спрямовані на перевищення повноважень та узурпацію влади групою осіб.
«Поставивши свій підпис під незаконними «законами», спікер Рибак виконав волю Президента Януковича. Але, відповідати за це кожному з них доведеться особисто. Безболісно і безнаказано знищити парламент і змінити політичну систему в країні владі не вдасться. Виходом з нинішньої політичної кризи повинні стати дострокові президентські і парламентські вибори. Країні не потрібна влада, яка знищує державу і державність», - йдеться в заяві партії «УДАР», повідомляє прес-служба політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
Також з цієї категорії...

Кличко: Влада хоче контролювати голосування...
19 сент. 2013 г.

Кличко: Якщо Рибак і янукович...
16 янв. 2014 г.

Організатори «референдуму» понесуть кримінальну відповідальність
12 мая 2014 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
26 авг. 2025 г.

890 кацапів подохло минулої доби...
26 авг. 2025 г.

Збито-подавлено 47 ворожих БпЛА
26 авг. 2025 г.
Останні новини
26.08.2025 18:10
Головне, щоб Залужний не пересидів у засідці26.08.2025 11:03
Збито-подавлено 47 ворожих БпЛА26.08.2025 10:57
890 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.08.2025 09:43
Збито/подавлено 76 ворожих БпЛА25.08.2025 09:36
870 москалів подохло минулої доби на українській землі24.08.2025 10:01
Збито-подавлено 48 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 26 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі