Кличко закликав депутатів оплесками висловити солідарність з журналістами
- Подробиці
- Опубліковано 23.05.2013 09:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1820
Тимчасова слідча комісія Верховної Ради повинна об'єктивно розслідувати факти тиску на журналістів та перешкоджання їх діяльності. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко, під час розгляду питання щодо створення ТСК парламенту щодо побиття журналістів 18 травня, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
Віталій Кличко наголосив, що журналісти вже майже тиждень висловлюють свою підтримку тим колегам, які були побиті під час акції 18 травня. Кличко закликав депутатів оплесками висловити солідарність з журналістами. «Журналісти відстоюють право вільно говорити, право на свободу слова. Вони захищають не тільки своє право, а право кожної людини отримувати неупереджену інформацію», - сказав Віталій Кличко.
Він наголосив, що створення ТСК- не привід для того, щоб політичні сили з'ясовували стосунки. «Комісія має дати чітку відповідь, чому порушується свобода слова, чому міліція не захищає інтереси громадян, чому у нас під тиск може потрапити не тільки журналіст, а будь-яка людина», - сказав Кличко.
Лідер «УДАРу» наголосив, що досі немає реакції Президента на події, що відбулися. Так само, немає адекватної реакції глави уряду. «Реакція прем'єра звелася до того, що він вигнав журналістів з засідання кабміну!», - сказав Віталій Кличко.
Він наголосив, що всі сьогодні декларують свої європейські прагнення, однак європейські стандарти - це, в першу чергу, існування свободи слова.
Також з цієї категорії...

Пленарні засідання Верховної Ради України...
6 сент. 2012 г.

янукович перетворив Україну на концтабір....
16 янв. 2014 г.

У Верховній Раді проголосували за...
22 июл. 2014 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

У Києві затримали громадянина рф,...
4 июн. 2025 г.

Іран відхиляє пропозицію США щодо...
4 июн. 2025 г.
Останні новини
Операція тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі