Тарас Кутовий: Мене обрали від опозиційних сил і я залишаюсь у фракції партії «УДАР»
- Подробиці
- Опубліковано 07.06.2013 08:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2099
«Я обирався на мажоритарному окрузі № 151 на Полтавщині, мене підтримали всі опозиційні сили. І наголошую, що я залишаюся в «УДАРі». У нинішньому скликанні є два народних депутати з прізвищем Кутовий. Моє ім'я Тарас, а та людина, яка писала заяву про вихід, має ім'я В’ячеслав. Тож виборці можуть бути спокійні», - зауважив ударівець.
Нардеп також прокоментував останні події в парламенті, пов'язані із призначенням виборів у п'яти проблемних округах. «Не випадково було порушено питання щодо проведення виборів 18 серпня, оскільки тільки-но минули вибори у Василькові, Алчевську, Ялті та інших населених пунктах. Там були відпрацьовані системи маніпуляцій і, користуючись цим досвідом, владі треба швидко закріпити результат на п'яти проблемних округах. Робиться це для того, щоб максимально швидко завести в Раду депутатів, яких так не вистачає сьогодні Партії регіонів для їхнього голосування», - зазначив Тарас Кутовий.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
03.07.2026 23:08
Сьогодні Київ був огорнутий болем і скорботою03.07.2026 09:46
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі03.07.2026 09:06
Збито та подавлено 83 ціліЧому навіть сучасна ППО не здатна повністю зупинити російські ракети та дрони і яке рішення може змінити ситуацію?


Коментарі