Кличко: Ухвалення закону про амністію авторства Мірошниченка тільки посилить напругу у суспільстві
- Подробиці
- Опубліковано 29.01.2014 22:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2426
Ухвалення закону про амністію авторства Мірошниченка тільки посилить напругу у суспільстві. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
«Влада робить все для того, щоби напруга у суспільстві підвищувалася. Переговори були дуже важкі. Ми були близькі, щоби ухвалити законопроект Дерев'янка, який дійсно звільняв від відповідальності всіх учасників мирних демонстрацій без усіляких умов. Але, на жаль, провладними депутатами був ухвалений законопроект, який ще більш підвищує температуру у суспільстві. Це закон, який не відповідає інтересам людей. І щоб його ухвалити, вмовляти і залякувати депутатів-регіоналів в парламент приїхав Президент», - сказав Віталій Кличко.
Він також зазначив, що протести і боротьба проти чинної влади продовжуються. «Ми залишаємося на тих самих позиціях і будемо захищати кожного, хто бореться за свої права і свободи, хто перебуває сьогодні за ґратами і у лікарнях», - підкреслив лідер «УДАРу».
Також з цієї категорії...

Пленарні засідання Верховної Ради України...
6 сент. 2013 г.

Пленарне засідання Верховної Ради України...
3 июн. 2015 г.

Верховна Рада призначила головою СБУ...
2 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Чергове Трамп-шоу навколо переговорів
9 авг. 2025 г.

Ізраїль планує захопити місто Газа,...
9 авг. 2025 г.
Останні новини
09.08.2025 13:23
Чергове Трамп-шоу навколо переговорів09.08.2025 13:10
Збито-подавлено крилату ракету Іскандер-К та 16 ворожих БпЛА09.08.2025 12:59
940 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі