Пленарне засідання Верховної Ради України 21 жовтня 2016 року
- Подробиці
- Опубліковано 21.10.2016 15:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1313
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкривши пленарне засідання, повідомив, що у засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.
А.Парубій після виступу представника двох фракцій, які взяли слово для заяви, повідомив, що учора ввечері Сейм Республіки Польща схвалив спільну з Україною Декларацію пам'яті і солідарності. Цю Декларацію підтримали 367 депутатів Сейму. «Я переконаний, що ми зняли напругу у відносинах з найближчим сусідом. Ми проявили справжню політичну мудрість. Ми зміцнюємо і цементуємо антипутінську коаліцію», - наголосив він.
Розпочалася «година запитань до Уряду».
Головуючий надав слово для виступу Віце-прем'єр-міністру України - Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку, який поінформував про початок опалювального сезону, шляхи реформування житлово-комунального господарства, законодавчі ініціативи уряду щодо модернізації цієї галузі.
Міністр закордонних справ Павло Клімкін поінформував про результати нормандського саміту 19 жовтня.
Міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик доповів про роботу об’єднаної енергосистеми України, зазначивши, що об’єднана енергосистема готова до осінньо-зимового опалювального сезону.
Члени Уряду відповіли на усні запитання народних депутатів.
На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко оголосила депутатські запити.
Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закрила ранкове засідання.
24-28 жовтня народні депутати працюватимуть з виборцями.
Наступне пленарне засідання відбудеться у вівторок, 1 листопада, повідомляє Інформаційне управління ВР України.
Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»
Також з цієї категорії...

У наступному році Віталій Кличко...
25 дек. 2012 г.

Кличко ініціює проведення закритої позачергової...
29 апр. 2014 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
2 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Трамп готовий до другого етапу...
7 сент. 2025 г.

Станом на 12:20 у Києві...
7 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 сент. 2025 г.
Останні новини
08.09.2025 10:08
Збито та подавлено 112 ворожих БпЛА08.09.2025 10:03
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі