​Пленарне засідання Верховної Ради України 12 квітня 2017 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, пропозиціями. Парламентарії розглянули питання ратифікації.


Прийнято Закон «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком».

Верховна Рада України ратифікувала Фінансову угоду (Проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписану 11 листопада 2016 року у м. Києві, яка набирає чинності з дати набрання чинності цим Законом.

Фінансова угода спрямована на реалізацію заходів з оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії в обсязі - 200 млн євро, строком до 22 років з пільговим періодом до 5 років. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та/або кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів.

Проект Закону зареєстровано за №0139.

Головуючий повідомив, що згідно прийнятого раніше рішення він запросив сьогодні на 12.30 голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Народні депутати 219 голосами (при необхідних 150) підтримали пропозицію головуючого про запрошення голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на пленарне засідання.

Народні депутати приступили до розгляду питання спорту та молодіжної політики.

Прийнято за основу законопроект про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо визнання національних видів спорту.

У законопроекті (№5324) шляхом внесення відповідних змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» пропонується визначити поняття національних видів спорту та особливостей діяльності спортивних федерацій, що сприяють розвитку національних видів спорту.

Прийнято Закон «Про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування сфери фізичної культури і спорту)».

Законом доповнено перелік видатків, що здійснюються з бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів на фізичну культуру і спорт та забезпечують реалізацію:

програм з розвитку фізичної культури і спорту, видатками на утримання та навчально-тренувальну роботу шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, центрів фізичного здоров’я населення республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення, штатних спортивних команд резервного спорту, а також на підготовку збірних команд регіону до участі у спортивних змаганнях державного рівня та на фінансову підтримку спортивних споруд республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення;

програм з розвитку фізичної культури, спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, видатками на підготовку збірних команд регіону до участі у спортивних змаганнях державного рівня.

Відповідні зміни внесено до підпунктів «а» та «б» пункту 6 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу України.

Проект Закону зареєстровано за №2223а.

За результатами голосування відхилено проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю) №6048.

Народні депутати заслуховують звіт голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитра Вовка про роботу комісії у 2016 році.

Д.Вовк зазначив, що Національна комісія працювала за чотирма основними напрямками: прозорість в організації роботи; впровадження закону про регулятор; кроки, зроблені назустріч споживачам; успіхи в реформуванні сектора і пріоритети.

За його словами, минулого року Національна комісія вперше зробила сучасний звіт про свою роботу, в якому йдеться про реальні результати, досягнення і пріоритети реформ.

Д.Вовк повідомив, що, враховуючи численні звернення споживачів, народних депутатів, Прем’єр-міністра, Президента України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, дослухалася і призупинила своє рішення, скасувала введення абонплати за користування газотранспортною системою для додаткових консультацій, для того, щоб виконати всі вимоги закону, передбачила додатковий захист для споживачів, щоб жоден з них не отримав підвищення рахунку, а отримав лише позитивні рішення з цієї реформи.

Голова Національної комісії відповів на запитання народних депутатів.

В обговоренні звіту голови Національної комісії беруть участь представники депутатських фракцій і груп і народні депутати.

За результатами заслуховування звіт голови Національної комісії взято до відома.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулого тижня троє бійців ЗС України загинули. Один захисник дістав поранення, ще один - бойове травмування

подробнее

Опрос

До яких дій Ви готові вдатися у разі російської інтервенції в Україну?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.