Пленарне засідання Верховної Ради України 21 листопада 2018 року
- Подробиці
- Опубліковано 21.11.2018 19:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1924
Голова Верховної Ради України А.Парубій відкрив ранкове пленарне засідання. А.Парубій привітав усіх з Днем Гідності та Свободи. «Рівно п’ять років тому розпочалася Революція Гідності. Це була відповідь українського народу на спробу тодішнього проросійського режиму Януковича повернути Україну в колоніальну залежність від Росії», - зазначив він.
А.Парубій також привітав десантників з професійним святом – Днем десантно-штурмових військ Збройних сил України.
Народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців - Героїв Небесної Сотні.
Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.
Народні депутати розглянули у першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації шлюбу громадян, що проживають на тимчасово окупованій території №8400.
За результатами голосування законопроект не набрав необхідної кількості голосів для прийняття за основу та повернення на доопрацювання і був відхилений.
Головуючий поставив на рейтингове голосування питання ратифікації.
За результатами голосування блок питань ратифікації було знято з розгляду.
Народні депутати розглянули проекти Постанов про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» №8487-П і про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» №8487-П1.
За результатами голосування обидва проекти постанов були відхилені.
У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.
Народні депутати розглянули проекти постанов про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» №8488-П і про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» №8488-П1.
Обидва проекти постанов за результатами голосування було відхилено.
Народні депутати розпочали розгляд у другому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень №7279-д.
Перший заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Микола Паламарчук доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект в другому читанні та в цілому як Закон.
Народні депутати почали розгляд правок до законопроекту.
Парламентарії розглянули 199 поправок з 235-и.
Розгляд правок буде продовжено на наступному пленарному засіданні.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закрила ранкове засідання.
За матеріалами Інформаційного управління ВР України
Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»
Також з цієї категорії...

Пленарні засідання 22 березня 2012...
22 мар. 2012 г.

Верховна Рада дала добро продажу...
18 сент. 2012 г.

У «Батьківщині» регіонала Єфремова порівняли...
20 июн. 2013 г.
Набираючі популярність...

У Києві Нацполіція викрила зловмисницю,...
10 окт. 2025 г.

У Києві затримали поляка, який...
13 окт. 2025 г.

Відправляла «клієнтам» метадон у коробках...
19 окт. 2025 г.
Останні новини
18.10.2025 10:55
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА18.10.2025 10:47
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.10.2025 10:55
Збито та подавлено 35 ворожих БпЛА17.10.2025 08:46
730 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі