Позачергового засідання Верховної Ради не буде
- Подробиці
- Опубліковано 18.07.2019 10:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2273
Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства. Про це він заявив на своїй сторінці у фейсбуці зазначивши, що Президент України Зеленський звернувся до нього з проханням про скликання позачергового засідання Верховної Ради України.
Однак, за словами Голови Парламенту, скликання такого засідання не передбачено Законом, адже Регламент Верховної Ради України передбачає можливість скликання позачергового пленарного засідання у невідкладних випадках у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради України.
«Я неухильно дотримуюсь чинного законодавства. До чого закликаю усіх посадовців, - зауважив А.Парубій. - Оскільки останнє пленарне засідання 10 сесії Верховної Ради України VIII скликання, відповідно до календарного плану, відбулося 12 липня, у мене є єдина передбачена законодавством можливість – скликати на вимогу Президента України позачергову сесію Верховної Ради України».
Голова Верховної Ради України повідомив, що він звернувся до Президента України з проханням привести його лист до Верховної Ради у відповідність до вимог Закону.
Фото зі сторінки ФБ Андрія Парубія
Також з цієї категорії...

Пленарні засідання Верховної Ради України...
6 сент. 2012 г.

Влада намагається вивести генпрокуратуру з-під...
1 июл. 2013 г.

Парламентські будні: підсумки до відкриття...
2 сент. 2013 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

У США та Європі сотні...
6 апр. 2025 г.

Оперативна інформація щодо ворожої атаки...
6 апр. 2025 г.
Останні новини
06.04.2025 22:00
У Дрогобичі ТЦКашники вчинили масову облаву на водіїв маршруток06.04.2025 21:48
Оперативна інформація щодо ворожої атаки на Київ06.04.2025 19:34
День визволення від здорового глузду06.04.2025 12:43
Збито 13 ракет та 40 ворожих БпЛА06.04.2025 12:35
1330 кацапів подохло минулої доби на українській земліТЦКашники паралізували життя цілого міста. Це сталось у Дрогобичі, що у Львівській області. Там через дії ТЦК зупинився весь громадський транспорт
Коментарі