З понеділка Україна перестане впускати на материк продукти з Криму
- Подробиці
- Опубліковано 10.10.2014 20:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5853
Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України забороняє з 13 жовтня переміщення продуктових вантажів з Криму. Про це повідомила прес-служба Держветслужби України, пишуть sobytiya.info з посиланням на РБК, передають «Конфлікти і закони».
«У зв'язку з неординарною ситуацією, що склалася на даний час відносно Автономної Республіки Крим, створенням вільної економічної зони «Крим» з особливим режимом здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованих територіях України, неможливо здійснювати заходи державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за епізоотичною ситуацією, об'єктами ветеринарно-санітарного нагляду, виконанням обов'язкових протиепізоотичних заходів і програм контролю за здоров'ям тварин», - йдеться в повідомленні.
Як наголошується, згідно з повідомленнями Міжнародного епізоотичного бюро та Россільгоспнагляду, на території Російської Федерації постійно реєструються випадки особливо небезпечних хвороб тварин і птиці (африканська чума свиней, ящур, високопатогенний грип птиці).
Крім цього, нестабільною є ситуація і на території Митного союзу. Так, на території Росії припинено обіг партії м'ясної продукції виробництва Білорусії, в якій виявлено геном збудника африканської чуми свиней.
«Враховуючи зазначене, а також безконтрольне переміщення через Керченську переправу об'єктів ветеринарно-санітарного нагляду, зваживши ризики, створювані для епізоотичного благополуччя території України, здоров'я і життя населення, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України з 13.10.2014 року вводить тимчасову заборону переміщення вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю, з території Автономної Республіки Крим та Севастополя в інші області України, а також транзит зазначених вантажів через їх територію», - йдеться в повідомленні.
Також з цієї категорії...

Круг потенциальных жертв путинских репрессий...
3 нояб. 2017 г.

Крым - программа по самоуничтожению
23 июл. 2018 г.

Оккупанты продолжают расхищение Ханского дворца...
10 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Поліція Києва повернула близько мільйона...
2 сент. 2025 г.

Трамп пообіцяв поговорити з путіним...
4 сент. 2025 г.
Останні новини
05.09.2025 12:26
Збито та подавлено 121 ворожий БпЛА05.09.2025 12:09
810 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі