Михайло Ходорковський теж виявився прихильником позиції «кримнаш»
- Подробиці
- Опубліковано 16.10.2014 17:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 13451
Під час дискусії в Твіттері Ходорковський заявив, що в цілому згоден з російським опозиціонером Олексієм Навальним: «У головному ми союзники. По деталях - домовимося», - написав він, повідомляють sobytiya.info.
Відповідаючи на пряме запитання користувача, чи поверне він Крим Україні в разі обрання його президентом Росії, Ходорковський повідомив, що ні.
«Відповідаю прямо: я - ні. Проблема Криму на десятиліття. Шлях через розмивання кордонів в Європі, через муніципалізацію. Я не доживу».
Нагадаємо, напередодні в інтерв'ю «Эхо Москвы» Навальний висловив припущення, що Крим залишиться частиною Росії і більше ніколи в осяжному майбутньому не стане частиною України.
У відповідь на це інший російський опозиціонер Костянтин Боровий заявив, що готовий посперечатися з Навальний про те, що Крим повернеться в Україну не пізніше жовтня 2015.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.01.2026 14:36
Франція та Велика Британія нададуть Україні 15 тисяч військових08.01.2026 10:40
Збито та подавлено 70 ворожих БпПЛА08.01.2026 10:33
1400 москалів подоло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини на 7 січня


Коментарі