До Вищої ради юстиції направлять рекомендації про звільнення 277 суддів судів АР Крим та м. Севастополя за порушення ними присяги судді
- Подробиці
- Опубліковано 10.11.2015 16:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2313
Заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор А. Матіос повідомив, що завдяки принциповій та наполегливій позиції працівників управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим сьогодні Вищою кваліфікаційною комісією суддів України прийнято рішення про направлення до Вищої ради юстиції рекомендації про звільнення 277 суддів судів АР Крим та м. Севастополя за порушення ними присяги судді.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Нагадаємо, що слідчими зазначеного Управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення суддями судів АР Крим та міста Севастополя злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).
Зокрема, як повідомлялось раніше, слідчими встановлено, що вказані судді всупереч вимогам законодавства України, порушуючи Присягу судді, після анексії Російською Федерацією півострова Крим із березня 2014 року почали здійснювати «правосуддя» у так званих судах Республіки Крим та протиправно приймати судові рішення. У листопаді – грудні 2014 року вони відповідно до Указів Президента країни-агресора «Про призначення суддів федеральних судів» перейшли на службу до цих незаконно створених судів.
Також з цієї категорії...

Московские попы в Крыму «освятили»...
15 янв. 2017 г.

До суду скеровано вже 47...
3 июл. 2017 г.

В оккупированном Крыму нищета душ...
12 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Євгенія Тимошенко поскаржилася на Януковича...
12 апр. 2012 г.

Гниющий труп оппозиции
5 июн. 2012 г.

Деньги, предназначенные на лоббирование интересов...
26 сент. 2012 г.
Останні новини
29.06.2025 21:57
2025 рік стартував з тенденцією до закриття бізнесів29.06.2025 20:22
Три висновки з саміту НАТО, над якими варто замислитися світу29.06.2025 09:32
Знешкоджено 475 ворожих цілей29.06.2025 09:22
1220 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі