​Балух сообщил, что в керченской колонии надзиратели украли у него вышиванку

Осужденному в аннексированном Крыму украинскому активисту Владимиру Балуху, которого удерживают в российской колонии в Торжке Тверской области, 4 мая продлили на 15 суток нахождение в штрафном изоляторе. Об этом Балух написал в письме украинской активистке из Латвии Татьяне Лазде, сообщают Крым.Реалии.


Украинский активист написал, что его держат в одиночной камере ШИЗО, он постоянно мерзнет, по ночам просыпается от холода.

В своем письме Балух сообщил, что ранее в керченской колонии у него пропали вещи, в том числе вышиванка.

«...А вот мою вышиванку вместе с футболкой «с козаком» вместе с другими вещами отработали (отжали, украли, присвоили мошенническим путем – все определения верны) в Керченской ИК-2 так называемые сотрудники...», – написал Владимир Балух.

Фото krymr.comКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.