МЗС України висловило протест у зв'язку з візитом путіна до Криму
- Подробиці
- Опубліковано 11.08.2019 15:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1051
Міністерство закордонних справ України в неділю висловило рішучий протест проти суботнього візиту президента росії путіна до окупованого москвою Криму. Візит путіна не був узгоджений із Києвом. Про це йдеться у заяві МЗС України, опублікованій на сайті міністерства.
«Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною відвіданням 10 серпня 2019 року президентом російської федерації в.путіним тимчасово окупованих територій України - Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.
Ця поїздка, як і усі попередні неузгоджені з українською стороною відвідання російськими посадовцями тимчасово окупованого регіону України, є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.
Спроби російської сторони та мас-медіа інтерпретувати такі «візити» як «звичайні» внутрішньодержавні поїздки російських посадовців є нікчемними. Крим і Севастополь є невід'ємною частиною суверенної території України. Жодні вояжі російських посадовців не спроможні змінити визначений Конституцією і законами України статус цих територій, а лише черговий раз демонструють нехтування російською федерацією загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН, а також зобов’язаннями рф за двосторонніми та багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та російська федерація», - йдеться у заяві.
Як відомо, путін відвідав у суботу в Сімферополі, в компанії «керівника» російської адміністрації Криму Сергія Аксьонова та тимчасового «губернатора» Севастополя Михайла Развожаєва, захід, організований російськими мотоциклістами «Нічні вовки», які знані своїми прокремлівськими симпатіями.
Фото twitter.com/CrimeaUA1
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.12.2025 20:52
СБУ вразила підводний човен рф у Новоросійську15.12.2025 09:17
Збито та подавлено 133 ворожі БпЛА15.12.2025 09:11
980 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 15 грудня


Коментарі