​Українська розвідка: росія використовує Крим як форпост для війни у Сирії

На чому базуються висновки воєнної розвідки України розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький у інтерв’ю інтернет-виданню «Обозреватель». Про це повідомляється на сайті ГУР України.


За словами Вадима Скібіцького, в окупованому Криму чисельність військовослужбовців рф зросла у 2,5 раза – з 10-12 тис. (до початку агресії) до 32500 осіб.

Відбулося нарощування не тільки особового складу, а й озброєння. Це бойові кораблі, авіаційний компонент, який на той час був представлений тільки літаками морської авіації, а також Су-24. На сьогодні це майже весь спектр бомбардувальної та винищувальної авіації.

Крім того, у Криму раніше не було російських засобів протиповітряної оборони С-400. Це все розгорнуто разом з протикорабельними ракетними комплексами «Бал» і «Бастіон».

Потенціал зс рф і надалі нарощуватиметься. Сьогодні рф використовує Крим як форпост для проєкції сили не тільки в Чорноморському регіоні, а й як свою основну базу для застосування військ росії у Сирії.

Фото krymr.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.