В окупованому Криму проходять масові обшуки у домівках кримських татар
- Подробиці
- Опубліковано 07.07.2020 08:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3387
Активісти заявили про обшуки в домівках кримських татар в окупованому росією Криму. Про це повідомляє «Кримська солідарність». «На гарячу лінію «Кримської солідарності» повідомляють про обшуки у різних районах Криму», – мовиться у повідомленні. Перше повідомлення про обшуки надійшло близько 4-ї ранку, пише Радіо Свобода.
Зокрема, повідомляється про обшуки у домівках: Еміля Зіядінова (Жовтневе, провулок Карла Маркса, 81), Ісмета Ібрагімова (Сімферопольський район, Курци), Дилявера Меметова (Алушта, вул. Туристів, 6), Аліма Суф’янова (Бахчисарайський район, Залізничне, вул. Шмельова, 50а), Сейрана Хайретдінова (Бахчисарайський район, Білокамянка) та Олександра Сізікова (Бахчисарайський район, Севастянівка).
Про причини обшуків не повідомляється, російські силові відомства окупованого Криму ситуацію не коментують. Проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії намагається з’ясувати подробиці.
В анексованому росією Криму продовжують порушувати права людини, зокрема вдаючись до обмеження свободи слова, заявила 2 липня Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет.
росію постійно закликають припинити переслідування в окупованому нею Криму.
Фото зі сторінки ФБ Кримська солідарність
Також з цієї категорії...

В сети появилось видео похищения...
25 мая 2016 г.

Русские мрази хуже гитлеровцев -...
30 мая 2019 г.

З Криму повідомляють про нові...
19 сент. 2019 г.
Набираючі популярність...

Найближчими днями начальники штабів країн...
20 авг. 2025 г.

Міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац...
20 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
21 авг. 2025 г.
Останні новини
21.08.2025 09:17
Збито-подавлено 577 цілей противника21.08.2025 09:09
830 москалів подохло минулої доби на українській землі20.08.2025 21:06
У Трампа все за планом. Поки що20.08.2025 10:05
Збито-подавлено балістичну ракету та 62 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 20 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі