В Обухові готуються фальсифікації: у місті багато приїжджих з відкріпними талонами
- Подробиці
- Опубліковано 18.03.2012 13:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2555
У партії наголошують: влада робить усе, щоб забезпечити перемогу свого кандидата. У день виборів у місті влаштували ярмарок, на який прибувають автобусами люди з інших міст. Частина з них голосує на дільницях за відкріпними талонами.
«Сьогодні в Обухові влада використовує старі «перевірені» технології – так звані «каруселі». А представників від «УДАРу», кандидат від якого є основним суперником провладного кандидата, намагаються не пустити на дільниці. І це при тому, що до цього не зареєстрували жодного члена ДВК від «УДАРу», – зазначає заступник голови партії, голова фракції «УДАР» в київській облраді Артур Палатний.
«Окрім застосування «каруселей», сьогодні в Обухові намагаються сформувати громадську думку, розповсюджуючи інформацію про нібито тиск і погрози провладному кандидату. Таким чином влада намагається знівелювати розголос про фальсифікації на виборах мера Обухова. Але ми сподіваємося, що міжнародні спостерігачі, зареєстровані на ці вибори, журналісти, які висвітлюють події в Обухові, та представники громадськості не допустять втілення в життя цього сценарію влади – за будь яку ціну провести свого кандидата на посаду мера. Адже те, що відбувається сьогодні в Обухові, є розминкою й репетицією влади перед майбутніми парламентськими виборами», – заявив Артур Палатний.
Також з цієї категорії...

52 новоутворених виборчих округа викликають...
3 мая 2012 г.

Одесских школьников заставляют давать расписки,...
26 окт. 2012 г.

Влада через суд намагається вкрасти...
3 нояб. 2012 г.
Набираючі популярність...

Партия Регионов готовится к революции
25 февр. 2012 г.

Обман и провокации? От власти...
22 апр. 2012 г.

И эти люди запрещают нам...
2 мая 2012 г.
Останні новини
13.06.2025 21:06
Особистий бренд – це про вплив і довіру13.06.2025 09:48
СБУ показала ексклюзивне відео обміну полоненими 12 червня13.06.2025 09:30
Знешкоджено 43 ворожих БпЛА13.06.2025 09:21
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.06.2025 12:09
Знешкоджено 49 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 12 червня обговорили наступні теми:
Коментарі