Партія «Удар» вимагає від провладних політиків не спекулювати на темі мови
- Подробиці
- Опубліковано 23.05.2012 14:52
-
Автор: Партія «Удар» вимагає від провладних політиків не спекулювати на темі мови Конфлікти і закони
- Переглядів: 1975
В «УДАРі» наголошують: напередодні виборів Партія регіонів вкотре намагається розколоти суспільство, відверто спекулюючи на делікатних мовних питаннях. Це свідчить лише про те, що у влади не залишилося жодного іншого аргументу в боротьбі за виборця. «Провалені усі реформи, економіка в кризі, обіцяне «покращення» перетворилося на відверте погіршення життя людей. Тому перед виборами регіонали знову намагаються спекулювати на гострих темах – НАТО, стосунків з Росією та Євросоюзом, мовної політики, історії тощо. Але тема НАТО автоматично відпала, з РФ Київ перебуває у стані «холодного миру», з ЄС – переживає найгострішу кризу, тому для спекуляцій партії влади залишається лише дві теми – мова та історія», – заявляють в партії.
В Україні немає мовних проблем як на загальнонаціональному, так і на регіональному рівні. Сьогодні захисту і підтримки потребує, в першу чергу, українська мова, яку відверто зневажає нинішня влада. Віталій Кличко і партія «УДАР» наголошують, що більшість громадян України виступають за єдину державну українську мову, а всі інші мови, якими користується багатонаціональне населення країни, мають нормально розвиватися. «В Україні немає дискримінації за мовною ознакою, але є спекуляції, які активізуються певними політиками і політичними силами якраз напередодні виборчої кампанії. Це збурює суспільство. І влада повинна відмовитися від подібних провокаційних ходів, від законопроектів, які є далекими від європейського розуміння мовної політики», – наголошують у партії.
В «УДАРі» переконані, що «всі ініційовані депутатами-регіоналами зміни – це провокація, на яку «не поведеться» навіть колишній розчарований виборець партії влади», й закликають депутатів ВР відмовитися від голосування за спекулятивні та провокаційні проекти, які сіють розбрат у суспільстві, повідомляє прес-служба партії «УДАР».
Також з цієї категорії...

Микола Оніщук: Повернення до пропорційно-мажоритарної...
31 окт. 2012 г.

Кличко: Влада робить все, щоб...
15 янв. 2014 г.

Зміни до Закону про місцеві...
2 апр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
7 июн. 2025 г.

1120 кацапів подохло минулої доби...
7 июн. 2025 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі