У Кагарлику Жан-Клод Ван Дам агітував за Партію регіонів

van dam1

 
20 жовтня у міському Будинку культури в м. Кагарлик за підтримки кандидата в народні депутати від Партії регіонів Олександра Онищенка відбувся показ кінострічки «Нестримні-2. Назад до війни». Головним гостем заходу став виконувач однієї з головних ролей у фільмі, популярний кіноактор Жан-Клод Ван Дам. Разом з кандидатом у депутати він агітував глядачів за Партію регіонів.


Нагадуємо, що раніше Олександр Онищенко вже організовував агітаційний концерт за участі Ігоря Ніколаєва.

Подібне використання іноземців для агітації є порушенням ч. 1 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів», а саме: «Участь у передвиборній агітації забороняється: 1) іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії-суб'єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати», повідомляє прес-служба ГМ ОПОРА.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.