Підтримка Партії регіонів на виборах до парламенту впала нижче 30 відсотків
- Подробиці
- Опубліковано 03.11.2012 21:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1874
Очікування виборців швидше дізнатися результатів голосування сьогодні знову не виправдалися: на п'яти спірних округах досі не підбито підсумки виборів через розбіжності по мажоритарних кандидатах. На окружних виборчих комісіях цих округів в Київській, Миколаївській, Черкаській областях та в самій столиці ситуація напружена до межі, справа навіть доходило до силового протистояння.
Стурбованість із зволіканням підрахунку голосів на виборах в Україні та закликом до влади і політичних партій прийняти необхідні заходи для швидкого оголошення результатів висловили сьогодні верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон і єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле. "Після виборів ми уважно відстежували хід підрахунку голосів і визначення результатів. Із зростаючим занепокоєнням ми відзначаємо, що протягом п'яти днів після завершення голосування узагальнені остаточні результати досі не оприлюднені. Ми закликаємо владу і політичні партії вжити необхідних заходів для завершення підрахунку голосів і швидкого оголошення результатів ", - йдеться в заяві європейських політиків. Вони також відзначили, що скарги щодо виборів повинні бути розглянуті швидко і відповідно до визначених стандартів.
Також з цієї категорії...

В «УДАРі» заявляють, що Об’єднана...
28 авг. 2012 г.

Передвиборча гонка. Київ. 13:0 на...
9 окт. 2012 г.

У Донецькій області від виборців...
28 окт. 2012 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
17 мар. 2025 г.

1210 москалів подохло минулої доби...
17 мар. 2025 г.

Збито 90 ворожих БпЛА, 70...
17 мар. 2025 г.
Останні новини
17.03.2025 09:51
1210 москалів подохло минулої доби на українській землі16.03.2025 10:35
1400 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.03.2025 09:32
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 16 березня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі