«Батьківщина» вимагає через ВАСУ врахувати понад 30 тисяч голосів виборців

batlivschina prapor

 
Об’єднана опозиція «Батьківщина» подала до Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) позов про визнання протиправною бездіяльність Центральної виборчої комісії щодо незабезпечення захисту виборчих прав понад 30 тисячі виборців. 


Ці виборці голосували на окрузі №94, проте їхні голоси не були враховані під час встановлення результатів виборів.

У своїх позовних вимогах «Батьківщина» просить суд також зобов’язати ЦВК встановити результати виборів депутатів в загальнодержавному окрузі з урахуванням понад 30 тисяч голосів виборців, повідомляє byut.com.ua.

Судовий розгляд справи призначено на 15 листопада на 11.00. Адреса: вул. Московська, 8, корп. 5. Головуючий суддя - Мороз В.Ф.

Нагадаємо, ОВК №94 неправомірно визнала недійсним голосування у 27 дільницях як в одномандатному, так і в загальнодержавному окрузі, таким чином просто скасувавши волевиявлення близько 30 тисяч жителів області.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.