Це такі у нас 26 жовтня будуть чесні вибори?
- Подробиці
- Опубліковано 18.10.2014 21:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8007
АЛЕ! Під цим зверненням стоять підписи 30 директорів шкіл та дитсадків Шевченківського району!
Такого відкритого, нахабного використання адмінресурсу не було навіть при януковичі, й це відбувається сьогодні в столиці України, яка пройшла Майдан і в якій зараз війна.
Пилипишин використовував бренд Президента в своїй газеті, але реакції не було, розклеїв плакати, реакції не було, розіслав звернення з «Час єднатися», реакції на було, запустив технічних кандидатів під брендом Президента, реакції не було, вже запустив РЕКЛАМУ НА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ каналах (1+1, Інтер тощо) з брендом «Час єднатися», реакції немає.
І ось я просто хочу запитати у міського Голови Києва, у Генпрокурора, у Президента: чи буде якась реакція на те, що директори шкіл СТОЛИЦІ та завідувачі дитсадків СТОЛИЦІ, «за порадою» пані Євгенії Ярової (кума Пилипишна - начальник районного управління освіти) займаються відвертою агітацією за цього покидька та ще й під брендом «Час єднатися».

Такі речі взагалі комусь в діючій владі цікаві? Це такі у нас 26 жовтня будуть чесні вибори?
P. S. До речі, на відміну від чорнухи, яку розповсюджує Пилипишин проти мене (і якою теж «правоохоронні» органи не цікавляться), на цьому зверненні є всі відповідні вихідні дані. Написано чорним по-білому: «Замовник: Пилипишин В. П.»
Юрій Левченко, facebook.com
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.11.2025 10:45
Україна - демократія чи концтабір?01.11.2025 10:03
Збито та подавлено 206 ворожих БпЛА01.11.2025 09:57
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 1 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі