Олимпийцы засудили Samsung за использование их имен и фотографий

olympiytsi

 
18 олимпийских чемпионов подали в суд на Samsung за использование их имен и фотографий в приложении для Facebook.

Приложение Samsung Olympic Genome Project определяет, сколько в пользователе «олимпийского духа» путем анализа его связей с официальными страницами американских олимпийских команд и личными профилями спортсменов. Одновременно оно содержит рекламу продуктов Samsung, например смартфона Galaxy.

Спортсмены, включая пловца Марка Спитца (Mark Spitz), дайвера Грега Луганиса (Greg Louganis) и легкоатлета Джеки Джойнера-Керси (Jackie Joyner-Kersee), заявили в иске, что Samsung использует их имена и фотографии, чтобы создать впечатление, что они поддерживают ее продукцию.

Однако Samsung утверждает, что приложение было создано в тесном взаимодействии с американским олимпийским комитетом, и каждый из олимпийцев мог на стадии разработки приложения отказаться от упоминания в нем.

По законам Калифорнии (иск был подан в верховный суд этого штата) никто не может использовать чужое имя без прямого разрешения на это, сообщает ruformator.ru.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.