Twitter заборонив рекламу російських пропагандистських каналів - russia today та sputnik
- Подробиці
- Опубліковано 26.10.2017 23:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5396

Соціальна мережа Twitter ухвалила рішення негайно повністю відмовитись від розміщення реклами облікових записів, які належать державним ЗМІ росії russia today (rt) та sputnik, які на Заході називають пропагандистськими, повідомляє «Голос Америки».
«Це рішення базується на аналізі події президентських виборів у США 2016 року та на висновках американської розвідки про те, що rt та sputnik намагалися втрутитись у перебіг виборів на боці уряду росії. Ми ухвалили це рішення з усвідомленням його важливості і вдаємося до цього кроку в рамках наших планів гарантувати безпеку використання Twitter», - йдеться у заяві компанії.
Компанія також відзначила, що ухвалене рішення стосується лише двох російських ЗМІ і базується на внутрішньому розслідуванні їх діяльності та на включення обох ЗМІ у доповідь американської розвідки від січня 2017 року.
«Twitter також ухвалив рішення передати 1,9 мільйона доларів, які компанія заробила на розміщенні реклами rt, починаючи з 2011 року, на підтримку зовнішнього дослідження використання Twitter у громадській роботі та в ході виборів, включно із використанням ботів та дезінформації», - йдеться у заяві компанії.
Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.03.2026 11:33
Збито та подавлено 25 ракет та 365 ворожих БпЛА24.03.2026 11:23
890 москалів подохло минулої доби на українській землі24.03.2026 11:11
Оперативне зведення Генштабу: 1490-та доба спротивуВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 24 березня


Коментарі