В Германии приняли закон, который заставит платить авторам новостей за репост

nevs

 
Немецкий парламент принял закон о так называемом «налоге на Google», который заставит сайты, перепечатывающие и компилирующие новостные заметки, платить авторам новостей.


Новое законодательство не предусматривает конкретные размеры компенсаций, также нет определенной системы их расчета, тем не менее, закон служит поводом для подачи исковых заявлений в суд, пишет Die Welt.

На этой неделе комитет Бундестага по правовым вопросам принял поправки в законопроект, которые выводят из-под его действия «отдельные слова и небольшие фрагменты текста». Следовательно, такие сервисы, как Google News, которые показывают только выдержки из статей, смогут и дальше функционировать.

Вместе с тем, размер разрешенных цитат в законе не уточнен, подчеркивает издание.

Google раскритиковала поправки еще на стадии разработки. Поисковик даже снял видеоролик, который призывает не ограничивать свободу поиска в интернете, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.