​Справу режисера Романа Полянського американський суддя відмовився закривати

Американський суддя відхилив прохання про закриття кримінальної справи режисера Романа Полянського. Прохання було подано потерпілою у цій справі – Самантою Ґеймер, яку Полянський зґвалтував 40 років тому. Про це повідомляє «Голос Америки».


Скотт Ґордон, суддя Верховного суду Лос-Анджелеса, заявив, що Полянський продовжує переховуватися від правосуддя, і закриття справи – не в інтересах жертви. Злочин, у вчиненні якого обвинувачується Полянський, скоєно в Лос-Анджелесі в 1977 році. Ґеймер тоді було 13 років.

Режисер визнав факт зґвалтування і провів 42 дні в камері попереднього ув’язнення. Однак після цього він утік з США. Нині Полянському 84 роки, він ніколи не повертався в Сполучені Штати, його неодноразові спроби домовитися з правосуддям не дали результату.

Незважаючи на те, що Полянський ніколи не повертався до США, в Європі він продовжував кар’єру режисера. Крім французької премії Cesar, він отримав три премії Oscar. Одним з кращих його фільмів був «Піаніст» про долю польсько-єврейського піаніста під час Другої світової війни.

Саманта Ґеймер і Роман Полянський. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.