​Комісія США з цінних паперів хоче позбавити Маска права очолювати компанії, акції яких торгуються на біржі

Комісія США з цінних паперів та бірж подала до суду на Ілона Маска і звинувачує його в оприлюдненні низки «неправдивих та облудних» повідомлень про можливість викупу акцій компанії Tesla раніше цього року, повідомляє «Голос Америки».


У скарзі, поданій до федерального суду, Комісія заявляє, що ««Маск знав, або ж виявив недбалість, якщо не знав», що вводить інвесторів в оману, коли 7-го серпня поінформував понад 20 мільйонів користувачів Twitter, які стежать за його обліковим записом, що він може розпочати скуповувати акції компанії Tesla у їх власників за ціною 420 доларів за акцію, і що він вже має доступ до необхідних коштів.

Скарга також звертає увагу на подальші повідомлення Маска у Twitter, в яких той наполіг на тому, що «підтримку з боку інвесторів підтверджено» і має бути створено «спеціальний фонд» для інвесторів компанії.

Після закінчення біржевих торгів у четвер вартість акцій компанії, на тлі повідомлень про судовий позов, впала на понад 5 відсотків.

Позов вимагає позбавити Маска права очолювати компанії, акції яких торгуються на біржі, та накласти штраф.

Ілон Маск. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.