Юлія Тимошенко потребує негайного лікування - німецькі медики
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2012 20:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2075
У документі зазначається, що вранці 7 березня в Києві відбулася зустріч лікарів медичного центру "Шаріте - університетська медицина Берлін", професора Карла Макса Айнхойпля і професора Норберта Хааса, посла Німеччини в Україні д-ра Ганса-Юргена Гаймзьота і представника Відомства Федерального канцлера Німеччини з Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою, міністром охорони здоров'я України Раїсою Богатирьовою, заступником міністра закордонних справ Русланом Демченком і заступником Генерального прокурора.
«В ході цього засідання Генеральний прокурор заявив, що у разі потреби медична допомога колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко може бути надана за межами харківської виправної колонії», - йдеться у прес-релізі клініки.
«Під час другого засідання професор Айнхойпль і професор Хаас передали своє заключення українським лікарям і лікарям спільної міжнародної медичної комісії, а також представникам Міністерства охорони здоров'я і Державної пенітенціарної служби», - зазначають німецькі медики.
«В результаті детального обговорення, українські і німецькі лікарі досягли консенсусу відносно встановлення діагнозу. Вони одноголосно дійшли висновку, що пані Тимошенко хвора і потребує термінового лікування», - наголошують лікарі.
Німецькі медики вказали на те, що необхідне лікування не могло б бути проведене у в'язниці відповідно до міжнародних стандартів у зв'язку зі своєю комплексністю, і підтвердили свою готовність і далі супроводжувати процес лікування.
«Генеральний прокурор України прямо висловив своє схвалення. З інших питань була досягнута угода про конфіденційність», - йдеться у документі.
Також з цієї категорії...

Конгресса США одобрил «Акт Магнитского»,...
26 июн. 2012 г.

Обама подтвердил свою приверженность обеспечению...
21 нояб. 2012 г.

Унаслідок російських бомбардувань у Сирії...
17 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі