Итальянский модный дом Gucci обвинил американскую марку Guess в плагиате

gucci1В Нью-Йорке началось судебное разбирательство по делу между модными брендами Guess и Gucci. Итальянский модный дом Gucci еще в 2009 году обвинил американскую марку Guess в копировании своей торговой марки.

Адвокаты Gucci утверждают, что дизайнеры Guess незаконно заимствовали такие фирменные знаки, как красные и зеленые полосы, эмблему из букв GG и рисунок на ткани в виде ромбов. Это могло вводить покупателей в заблуждение, в результате чего дом Gucci потерял более 200 миллионов долларов. Теперь его представители требуют денежной компенсации и уничтожения всех сомнительных товаров.

gucci2Адвокаты Guess возражают, что в 99% случаев их модели невозможно спутать c вещами итальянского лейбла. Кроме того, непонятно, почему в течение семи лет до подачи иска Gucci не переживали по поводу нарушения своих авторских прав.

Ожидается, что судебное разбирательство продлится около двух недель. Так что скоро станет известно, на чьей стороне окажется правда, сообщает popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.