Українським та польським політикам відмовлено у зустрічі з льотчицею Надією Савченко
- Подробиці
- Опубліковано 17.07.2014 13:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4624
За словами Оксани Продан, керівництво слідчого ізолятора відмову надати право на зустріч мотивувало тим, що слідчий не надав відповідного дозволу на запит консула. Вона зауважила, що політики намагалися зустрітися з Савченко, щоб дізнатися, чи дотримуються права української громадянки, яка була викрадена на території України і силоміць доставлена до Росії. «Нас не тільки не впустили до Надії, а і не дозволили знаходитися біля СІЗО після зустрічі з його керівництвом», - додала народний депутат.
Оксана Продан передала адвокатом Надії листи від її мами та Президента України Петра Порошенка. Вона зауважила, що листи були передані українській льотчиці і вона написала відповідь на них.
«УДАР» висловлює обурення діями російської влади, яка силоміць утримує громадянку України, порушуючи всі норми міжнародного права. «Ми вимагаємо від Росії дотримуватися міжнародного законодавства і негайно звільнити Надію Савченко та дати їй можливість повернутися до України», - наголошують в партії.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
11.07.2026 09:58
Збито та подавлено 2 ракети х-59/69 та 111 ворожих БпЛА11.07.2026 09:50
1490 москалів подохло минулої доби на українські землі10.07.2026 11:03
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛАКлючові загрози найближчих місяців, ситуація на Костянтинівському напрямку, значення мобільних комплексів ППО з ракетами «Р-73»


Коментарі