У пакистанському місті Лахор стався теракт - близько 70 загиблих
- Подробиці
- Опубліковано 28.03.2016 11:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1742
Теракт був спрямований проти місцевих жителів, які відпочивали в луна-парку в вихідний день. Більшість поранених - жінки і діти. У Пакистані оголошено триденний траур.
За припущеннями фахівців, для здійснення вибуху використовувалося 8 кілограм вибухових речовин.
Відповідальність за теракт взяло на себе угруповання «Джамаат уль-Ахрар» - частина пакистанського крила «Талібан».
У зв'язку з терактом керівництво Пакистану провело засідання з безпеки. У засіданні взяли участь голова Розвідслужби і начальник Служби військової розвідки Пакистану.
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вже висловив своє ставлення до теракту. «Засуджуємо сумний теракт в Пакистані. Наші молитви разом із загиблими і пораненими», - написав канадський прем'єр у своєму акаунті в Твіттері.
Представник Ради національної безпеки США Нед Прайс також рішуче засудив теракт у пакистанському місті Лахор.
«США жорстко засуджують шокуючий теракт в місті Лахор. Приносимо свої співчуття сім'ям численних жертв цього кривавого теракту і бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим», - йдеться в письмовій заяві Прайса.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі