Терористи змушують жителів околиць Мосула залишати домівки
- Подробиці
- Опубліковано 14.11.2016 13:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 918
Бойовики терористичної організації ДЕАШ зажадали від жителів східних кварталів Мосула покинути будинки і попрямувати в центральну частину міста. Про це повідомив турецькому інформаційному агентству Анадолу капітан розвідслужби МВС Іраку Мухеннед Ахмед. За його словами, на дахах покинутих будинків в кварталах ет-Тахрір і ель-Мухарібін розмістилися бойовики і снайпери ДЕАШ.
У ніч на 17 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдар аль-Ібаді оголосив про початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації ДЕАШ. Місто знаходиться під контролем бойовиків угруповання з червня 2014 року.
Напередодні армія Іраку повністю очистила від терористів ДЕАШ стародавнє місто Німруд на південний схід від Мосула. У ході операції терористи ДЕАШ понесли великі втрати.
Німруд знаходився під контролем терористів з березня минулого року. Бойовики зруйнували в місті майже всі пам'ятники старовини.
Також повідомляється, що ватажки ДЕАШ відправляють свої сім'ї в західні райони Мосула.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

В утечке данных с карт...
3 апр. 2012 г.

За создание плаката Обамы суд...
8 сент. 2012 г.

У Таїланді поліція розігнала маніфестантів...
26 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
1 июл. 2025 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі