​На півдні Китаю зростає захворюваність на пташиний грип

З початку року в провінціях Хунань і Гуандун на півдні Китаю зафіксовано 19 випадків зараження пташиним грипом, п'ять з яких завершилися летальними наслідками, повідомляє влада Китаю. Як передає Центр по контролю і профілактиці захворювань провінції Хунань, з початку року тут зафіксовано вісім випадків зараження пташиним грипом, три з яких призвели до летальних наслідків, повідомляє агентство «Анадолу».


Зокрема, в лікарню провінції з діагнозом «пташиний грип» потрапила 36-річна жінка, і її стан оцінюється як критичний. А в провінції Гуандун з початку року вірусом H7N9 було інфіковано 11 осіб, двоє з них померли.

У перший тиждень січня в провінціях Шандунь, Гуйчжоу і Цзянси, в місті Шанхай і автономній адміністрації Макао було зафіксовано понад 20 випадків зараження пташиним грипом. У той же час на 16 птахофермах в повіті Юнлінь на заході Тайваню з початку року зафіксовано штам вірусу H5N2. За останні 10 днів в Китаї знищено близько 60 тисяч голів домашньої птиці.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.