Заарештовано виконавця теракту в Стамбулі, який вбив у новорічну ніч 39 чоловік в клубі Reina
- Подробиці
- Опубліковано 11.02.2017 20:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1387

Виконавця теракту в районі Ортакьой Абдулкадіра Машаріпова заарештовано рішенням суду району Чаглаян у Стамбулі. Відділ по боротьбі з тероризмом Управління поліції Стамбула раніше завершив розслідування справи Машаріпова і направив справу до суду. Машаріпов визнаний винним у «спробі повалення конституційного ладу», «участі в діяльності терористичної організації», «навмисному вбивстві більше однієї особи», повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Машаріпов, який вбив у новорічну ніч 39 чоловік в клубі Reina, був захоплений 16 січня в ході антитерористичної операції в районі Бешикташ у Стамбулі.
Разом з Машаріповим були затримані ще чотири людини: три жінки і один чоловік. У числі затриманих - громадяни Киргизстану, Єгипту, Сенегалу і Сомалі.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.08.2026 09:58
Збито та подавлено 97 цілей противника23.08.2026 09:48
1310 кацапів подохло минулої доби на українській землі22.08.2026 10:33
Збито та подавлено 191 ціль противника22.08.2026 10:25
1240 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 23 серпня


Коментарі